top of page

Згода на розсилку

Заповнюючи реєстраційну форму на даному сайті, Ви висловлюєте свою повну згоду з політикою конфіденційності. А також, ви даєте згоду на те, що ми маємо право розголошувати зазначені Вами особисті дані в наступних випадках:

1. За Вашою згодою.
Всі інші випадки передачі особистої інформації третім особам передбачає запит Компанії на згоду клієнта. Наприклад, Наша Компанія реалізує спільну пропозицію з третьою стороною, запросивши дозволу у клієнта на використання особистої інформації.

2. Працюючим від нашої особи Компаніям.
Ваша особиста інформація частково може бути розкрита в ході співпраці з іншими компаніями, які можуть виконувати від нашої особи завдання бізнес підтримки. Ми вимагаємо, щоб компанії-партнери використовували особисту інформацію наших клієнтів тільки в рамках і вимогах вказаних у договорі. Цим компаніям заборонено передавати Вашу інформацію іншим сторонам в будь-яких ситуаціях, крім випадків, коли це необхідно для виконання умов договору. Такими договорами бізнес підтримки можуть регулюватися: виконання замовлень, видача бонусів і призів, проведення опитувань, реалізація заявок і управління інформаційними системами. Також нами розкривається неперсоналізована узагальнена інформація при підборі постачальників послуг.

3. На партнерських або сторінках спільного використання.
Наша Компанія може надавати інформацію компаніям-партнерам, з якими вона організовує реалізацію спеціальних пропозицій і заходів щодо просування товарів і послуг на сторінках спільного позиціонування. При запиті Ваших анкетних даних на подібних сторінках, Вам обов'язково буде виведено попередження про передачу особистої інформації. Наші партнери застосовують надану Вами інформацію згідно з повідомленням про конфіденційність свого сайту, ознайомитися з яким можна на сайті перед наданням будь-яких особистих даних.

4. При передачі контролю над підприємством.
Ми залишаємо за собою право передати Ваші особисті анкетні дані в разі повного/часткового продажу або трансфертом нашого підприємства і його активів. У разі продажу або трансферту Компанії, Вам буде надана можливість відмовитися від передачі Вашої особистої інформації. В окремих випадках це може означати, що нова Компанія вже не зможе надавати необхідні Вам послуги або продукти, які раніше надавалися Вам нашою Компанією.

5. Правоохоронним органам.
Без Вашої згоди особиста інформація може бути розкрита третім особам з таких причин: для запобігання порушення законодавства, нормативних правових актів або постанов суду, участь в урядових розслідуваннях, надання допомоги в запобіганні шахрайства, захист прав Компанії або її дочірніх підприємств.

6. Та особиста інформація, яка була вказана Вами при реєстрації на Сайті, в будь-який момент може бути змінена або видалена з нашої бази на першу Вашу вимогу.
Для цього зв'яжіться з нами будь-яким, зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену у відповідному розділі сайту.

При необхідності, Ви можете відключити розсилку в будь-який момент. У кожному вхідному до Вас листі є спеціальне посилання, на яку Вам необхідно клікнути для відмови від розсилки.

bottom of page